15 filmów do obejrzenia po pracy

Każdy miał ten problem: próbuje znaleźć dobry film na wieczór filmowy, a następnie spędza więcej czasu na szukanie dla niego niż oglądanie go. Brzmi znajomo?

Postanowiliśmy pomóc w wyborze i polecamy filmy, które na pewno sprawią że zimowy wieczór będzie udany. 


 

Populaire / Wspaniała 

© Les Productions du Trésor

Doskonała francuska komedia o młodej kobiecie  Rose Pamphyle która nie chcą pozostać w swoim rodzinnym mieście i wieść spokojne uporządkowane życie gospodyni domowej. Rose wyjeżdża do Paryża – miasta, które ma dla niej wiele niespodzianek.

Wyścig szczurów

Wspaniała komedia Jerry Zuckera o ludziach – a raczej o to, co ludzie są gotowi zrobić, aby wygrać nagrodę pieniężną. Jak się okazuje, to nie jest tak łatwo dostać. Jeśli chcesz się uśmiać, nie krępuj się włączyć ten film na liście!

Gdzie serce twoje

Siedemnastolatka w ciąży zostaje porzucona przez chłopaka. Bez pieniędzy i rodziny dziewczyna postanawia zamieszkać w sklepie. Mimo wszystko wierzy że będzie dobrze.

Taxi

Dziś 13 , jutro 30

Kto z nas w dzieciństwie nie marzył o zostaniu dorosłym jak najszybciej! Rozczarowana życiem trzynastolatka pragnie być dorosła. Jej marzenie się spełnia. Kto by pomyślał, że jej marzenie się spełni następnego ranka?

Brooklyn

Młoda irlandzka imigrantka Eilis Lacey w latach 50. udaje się do Nowego Jorku. Jest to historia młodej kobiety o imieniu Ellis, która zdecydowała się opuścić dom na irlandzkiej wsi i pojechać do Ameryki. Ellis tęskni w tym nowym miejscu, ale stopniowo jej pragnienie domu znika. Ponadto Ellis się zakochuje.

Na desce

Po traumatycznym wydarzeniu rodzinnym Kim znajduje pracę w austriackim kurorcie narciarskim, by wspomóc finansowo ojca. Wkrótce odkrywa znaczenie przyjaźni, prawdziwej pasji i miłości.

New York Minute

Co może się zdarzyć w ciągu jednego dnia? Wiele rzeczy, w rzeczywistości, i mogą być naprawdę niespodziewane! Jane i Roxy, bliźniaczki, miał dokładnie jeden z tych dni, pełnych “niespodzianki”. Każda z nich miała swoje własne bardzo ważne plany na ten dzień, ale sprawy wymknęły się z pod kontroli.

Material Girls

Oto kolejna opowieść o dwóch siostrach, które po śmierci ojca, że ​​odziedziczyły miliony i dobrze prosperującą firmę kosmetyczną. Młode dziedziczki imperium kosmetycznego tracą cały majątek na skutek spisku skierowanego przeciw firmie.

Tylko mnie kochaj

Tylko mnie kochaj

Film  produkcji polskiej. Michał, główny bohater, jest znanym architektem. Na pierwszy rzut oka ​​ma wszystko o czym człowiek może marzyć. Ale on sam spędza wieczory przed telewizorem. Jednak jego rutynowe kończy się, gdy mała dziewczynka przychodzi do domu i mówi, że jest jej ojcem.

Francuska Suita

Fabuła tego filmu oparty jest na powieści o tym samym tytule autorstwa francuskiego pisarza Irène Némirovsky. W pierwszych latach niemieckiej okupacji Francji, rozkwita romans między francuską wieśniaczką a niemieckim żołnierzem.

Wiek Adaline

Historia urodzonej na początku XX wieku młodej kobiety, która wskutek wypadku przestaje się starzeć. Gdy poznaje mężczyznę, zaczyna rozważać wyjawienie sekretu swojej nieśmiertelności.

To skomplikowane

Dwoje rozwodników decyduje się na podtrzymanie seksualnej relacji pomimo związków z nowymi partnerami. Jake jest już żonaty, a Jane lubi innego mężczyznę. Ale jest to druga szansa, aby budować swoje szczęście? Czasami życie potrafi nas zaskoczyć.

Wesołych Świąt

Hall postanawia udekorować swój dom z jasnymi iluminacji, która będzie widziana z kosmosu na pewno. Steve jak co roku szykuje imponujące świąteczne dekoracje. Tym razem zyskuje godnego siebie rywala, sąsiada Buddy’ego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.