Targi GASTROFOOD – kolejna edycja popularnych targów.

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® wraz z Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® są jedną z najważniejszych imprez branży gastronomicznej i hotelarskiej w Polsce, obecne na rynku nieprzerwanie od ponad 26 lat. Łączą wielotematyczną formułę z wartościowym programem towarzyszącym Akademii wiedzy HORECA® z precyzyjnie dobranymi gośćmi specjalnymi oraz kulinarnym show w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów.

 

 

W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta:

  • wyposażenia hoteli, pensjonatów, obiektów wypoczynkowych,
  • wyposażenia i sprzętu dla restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych,
  • produktów spożywczych i napojów, w tym kawy i herbaty.

To na tych targach co roku spotyka się branża, aby podsumować rok a także zaprezentować nowości i trendy na kolejny sezon.

Impreza odbywa się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Wina w Krakowie ENOEXPO®, które jako jedyne umożliwiają biznesowe spotkanie producentów i importerów wina z sektorem HoReCa i od lat integrują branżę winiarską w Polsce. Co roku prezentuje się tutaj blisko 150 wystawców z ponad 20 krajów m.in.: Argentyny, Austrii, Chile, Gruzji, Hiszpanii, Kosowa, Niemiec, Portugalii, RPA, Słowacji oraz Włoch. Ważną częścią tej ekspozycji są polskie wina, które dodatkowo są promowane podczas specjalnych degustacji. Prezentacje win z różnych stron świata, spotkania i warsztaty prowadzone przez uznanych enologów oraz degustacje typu Master Class, to atuty Targów ENOEXPO®.

 

Targi HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO®odwiedza ponad 14 000 gości z całej Polski, a także ze Słowacji, Czech i Ukrainy związanych zawodowo z sektorem gastronomicznym, winiarskim i hotelarskim.

Targi HORECA® są prestiżowym wydarzeniem o wieloletniej tradycji, które dzięki wszechstronnej promocji przyciąga konkretnych zwiedzających. Kraków jest jednym z tych polskich miast, które mają najważniejszy wpływ na rozwój branży HoReCa.

 

ZOBACZ KATALOG:

https://horeca.krakow.pl/public/files/KATALOG_HORECA_ENOEXPO_2019.pdf

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.