Tomasz Żarnecki – nowy udziałowiec Almy

  • Tomasz Żarnecki został największym udziałowcem ALMY
  • Biznesmen z Nowego Targu posiada teraz 40,86 proc. całkowitej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu spółki oraz 49, 87 proc. kapitału zakładowego spółki.

8 lutego Alma Market poinformowała o podwyższeniu kapitału zakładowego, co umożliwiło nową emisję akcji. To był jeden z warunków niezbędnych do przejęcia firmy przez Tomasza Żarneckiego.

Kapitał zakładowy Almy Market został podwyższony z 5.428.990 złotych do 11.060.990 zł. Dodano też paragraf, że kapitał zakładowy spółki może zostać podwyższony w granicach kapitału docelowego. Do podwyższenia kapitału zakładowego w granicach kapitału docelowego jest upoważniony zarząd, w okresie do dnia 4 stycznia 2019 roku.

Tomasz Żarnecki , fot. Tygodnik Podhalański

Tomasz Żarnecki , fot. Tygodnik Podhalański

Tomasz Żarnecki to kontrowersyjny nowotarski biznesmen i częsty bohater newsów podhalańskich mediów. W 2009 r. informowano, że skutek jego zaniedbań w płomieniach stanął nowotarski E.Leclerc. Żarnecki szybko przystąpił do odbudowy, którą prowadził bez pozwoleń, za co został skazany. W marcu 2012 r. w jego sklepie wypadek miał mały chłopiec – podaje gazetakrakowska.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.